توصیه های آیت الله سید علی قاضی(ره)-نماز شب

« اما نماز شب پس هیچ چاره و گریزی برای مؤمنین از آن نیست، و تعجب از کسی است که می خواهد به کمال دست یابد و در حالی که برای نماز شب قیام نمی کند و ما نشنیدیم که احدی بتواند به آن مقامات دست یابد مگر به وسیله نماز شب. »Ayatollah_Ghazi_02

علامه طباطبایی می فرمودند: « چون در نجف اشرف برای تحصیل مشرف شدم، از نقطه نظر قرابت و خویشاوندی گاه گاهی به محضر مرحوم قاضی شرفیاب می شدم تا یک روز در مدرسه ای ایستاده بودم که مرحوم قاضی از آن جا عبور می کردند. چون به من رسیدند، دست خود را روی شانه من گذاردند و گفتند: ای فرزند! دنیا می خواهی نماز شب بخوان، آخرت می خواهی نماز شب بخوان! »

حاج سید هاشم حداد می فرمودند: « مرحوم آقا خودش این طور بود و به ما هم این طور دستور داده بود که در میان شب وقتی برای نماز شب برمی خیزید، چیز مختصری تناول کنید، مثلاً چای یا دوغ یا یک خوشه انگور یا چیز مختصر دیگری که بدن شما از کسالت بیرون آید و نشاط برای عبادت داشته باشید. »

6 comments on “توصیه های آیت الله سید علی قاضی(ره)-نماز شب

 1. محمد گفت:

  الهم صل علی سیدنا محمد و اله ماختلف الملوان و تعاقب العصران و کراجدیدان وستقبل الفرقدان بلغ روحه وارواح اهل بیته منا تحیه و السلام .ثواب ۱۰۰۰۰ صلوات دارد.برسد به روح بزرگش.

 2. taranom گفت:

  واقعا متشکرم از مطالب زیباتون

 3. فرناز گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 4. ناشناس گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
  ادامه بدین

 5. ناشناس گفت:

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 6. ناشناس گفت:

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Ver peliculas online